Jak probíhají svatby se mnou?

Vše začíná schůzkou,

kterou máme s novomanželi po tom, co se se mnou poprvé spojí – ať již zde skrze níže uvedený formulář nebo třeba telefonicky na doporučení některých z mých již sezdaných klientů. Schůzka je buď osobní v nějaké příjemné kavárničce či po skypu nebo jiném videokonferenčním nosiči, protože koordinuji svatby po celé České republice.

Během první schůzky,

která je ještě nezávazným sezením s novomanželi, probereme možnosti, co vše jsem schopná pro Vás udělat a jaké jsou naopak Vaše očekávání. Postupně se poté od obecného plánování, jako je volba tématu svatby dostáváme i k detailům – jak by si daný den novomanželé představovali, kolik hostů, na jakém místě, jaké všechny dodavatele vybrat, co jsou priority novomanželů. Po první schůzce máme většinou již utvořený koncept svatby, se kterým nadále pracujeme.

Dalším krokem je volba balíčku

Nejčastěji si novomanželé vybírají buď svatbu na klíč nebo koordinaci svatebního dne. V případě volby koordinace svatebního dne, dodám novomanželům veškeré potřebné podklady pro zajištění všech dodavatelů i dotazy, které potřebujeme mít zodpovězeny ze strany jednotlivých dodavatelů, aby den svatby mohl proběhnout hladce.  Poté se pravidelně scházíme pro dotvoření a vyšperkování harmonogramu a doladění všech potřebných detailů. Kontakty na dodavatele si přebírám poslední týden před svatbou a již vše dolaďuji.

V případě volby svatby na klíč,

nemusí novomanželé řešit s dodavateli nic – vždy si pouze řeknou své představy, požadavky a po doladění rozpočtu vyberou z předem oslovených a předvybraných volných dodavatelů. Tímhle způsobem je poskládána po jednotlivých ústřižcích celá svatba.

Samotný den svatby

již probíhá u obou balíčků shodně – k dispozici jsem pro novomanžele od brzkého rána až do podvečerních hodin (zde záleží, kdy končí hlavní část programu, popřípadě nějaká překvapení). Koordinuji všechny přijíždějící dodavatele, aby byl daný den připraven do největšího detailu. Dolaďuji svatební tabuli i místo obřadu, myrtuji a vítám svatebčany, poté je usazuji u obřadu. Tzv. vypouštím novomanžele, svědky a družičky během svatebního nástupu, rozdávám květiny/rýži/bublifuky pro špalír, který se svatebčany utvářím. Pomáhám také s focením skupinek, aby bylo efektivnější. Častokrát dělám pro novomanžele rozličné zvyky, usazuji hosty ke slavnostní tabuli a pomáhám s tvorbou zábavy pro svatebčany během novomanželského focení. Poté mám na starosti častokrát spousty překvapení (mezi novomanželi či pro svatebčany nebo naopak pro novomanžele) a také hlídám, aby se všechny podstatné body programu stihly za dostatečného světla a účasti fotografů i videokameramanů.

Opouštím den a místo svatby

v momentě, kdy se opravdu s novomanželi shodneme, že je již všechen potřebný program ukončen. Před odchodem předám oddací list a vrátím občanské průkazy novomanželů, které má po většinu dne u sebe, aby se v zápalu celého dne neztratili, informuji novomanžele o všem podstatném a popřeji krásný zbytek večera.

Den poté si pouze ověřím, že opravdu celý zbytek večera proběhl stejně tak jako svatební den ke spokojenosti mých klientů.

Ve zkratce jsem se pokusila popsat, jak probíhá koordinace svatby se mnou. Samozřejmě nejde popsat každý detail. Navíc se jakýkoliv z balíčků dá upravit přímo Vám na míru.

Pokud Vás moje služby alespoň trochu oslovily, neváhejte mne oslovit přes níže uvedený formulář a můžeme si nezávazně sednout na kávu a probrat koordinaci Vaší svatby. Budu se těšit!

      

Stačí vyplnit tento formulář a již zítra můžeme začít plánovat Váš den D.