Reference

Marcelku mi snesl anděl z nebe. Od první chvíle jejího příjezdu ze mě spadl veškerý stres. Ujala se organizace a zajistila, aby vše klaplo na výbornou. Je to profesionálka, která nejen že od první schůzky vše perfektně naplánuje a koordinuje, ale postará se o vás do poslední chvíle a zajímá se o vaši pohodu. Za její ochotu a starost jí budu vždy moc vděčná. Oba dva i s Martinem jsou výborní a svou práci odvádí na jedničku. Společně ale tvoří pár, který chcete mít na své svatbě, protože právě díky nim to bude den, na který budete vzpomínat s lehkostí, úžasem a úsměvem na rtech.Tento úžasný pár proměnil naši svatbu ve chvíle plné zábavy, smíchu a nezapomenutelných okamžiků. Dokázali pobavit 70 lidí všech věkových kategorií a to do brzkých ranních hodin(Lucie a Aleš)

Marcelka byla koordinátorkou našeho samotného svatebního dne pro více než 100 hostů a byla naprosto úchvatná! Je nejen neuvěřitelně profesionální a poctivá, ale zároveň úžasně empatická, vtipná, příjemná a lidská. Před svatbou nám pomohla vymyslet svatební program, dala nám spoustu praktických rad, nadhodila hodně důležitých témat, která jsme si předtím sami vůbec neuvědomili, věnovala nám hrozně moc času a díky její ochotě a preciznosti jsme ani na chvilku nepochybovali, že má všechno pevně ve svých rukou a že to prostě zvládnem. Před svatbou se spojila a domluvila se všemi dodavateli, a naprosto perfektně si je zkoordinovala. V samotný svatební den pak byla vždy tam, kde měla být. Díky její přítomnosti jsme nemuseli řešit absolutně nic a mohli jsme si celý den skvěle užít. Vše dirigovala podle plánu, ale zároveň díky své empatii netlačila na pilu a přesně věděla, kdy dát věcem volný průběh, protože skvěle vycítila naše tempo. Upřímně jsem původně koordinátorku na svatbu nechtěla, protože jsem to považovala za zbytečné gesto a předpokládala, že všechno zvládneme sami. Teď děkujeme každý den za to, že jsme Marcelku měli před svatbou i během svatby k dispozici, protože si jen těžko dokážu představit, že bychom to zvládli bez ní.(Terka a Matthijs)

Marcelko, moc jsem si svatbu užil a chtěl jsem aby i vy s Martinem v míře, které to šlo. Oceňuji absolutní profesionalitu která je vzešlá ze zkušeností a praxe. To je to, co se jiní nemají kde naučit. Sehranost s DJ Martinem Cihlářem je to, co Vás řadí na absolutní špičku. Jsem šťastný a strašně spokojený že jste nám udělali svatbu. Complimenti a Grazie“ (Aneta a Radek)

 

„Naši svatbu jsme plánovali zhruba půl roku a pouhé 2 měsíce před termínem našeho dne D jsme naprostou náhodou a neplánovaně narazili na Mársy a jsme za to neskutečně vděční. Mársy je úžasná, naprosto profesionální, spolehlivá a velmi pečlivá. K tomu všemu umí díky svým zkušenostem v lecčems poradit. Už si neumím svatbu bez koordinátorky vůbec představit. Navíc se svým partnerem Martinem Cihlářem, který nám celý den hrál a moderoval, jsou bezvadná dvojka. Jen tak dál! My byli moc spokojeni a rozhodně doporučujeme.“ (Verča a Honza)

„Tým Martina s Marcy, která nám dělala koordinaci, je perfektní a všem je můžeme jen a jen doporučit. 🙂 Zejména pomoci v nečekaných situacích, kterých je určitě na každé svatbě dost, si nejvíce vážíme!“ (Rali a Petr)

 

 

„Již brzy po začátku plánování naší svatby jsme zjistili, že abychom si svatbu pořádně užili, bude třeba, aby nám s organizací někdo pomohl. Jelikož jsme věděli, že naše kamarádka Marcela má bohaté zkušenosti s organizováním nejen svateb, ale i dalších akcí, nemuseli jsme dlouho hledat. Postupně jsme procházeli naše představy, které ona pak dovedla k dokonalosti a hlavně zrealizovala. Převzala kompletní koordinaci našeho dne, takže jsme se nemuseli starat o nic jiného než o nás dva a strávení krásného dne s našimi hosty. Byli jsme samozřejmě připravení na to, že se nejspíš ne všechno povede, ale díky Marcele a její dokonalé spolupráci s naším DJ Martinem Cihlářem byl opak pravdou. Podle nás klaplo všechno do puntíku a ačkoliv prý nějaké komplikace byly, nás se vůbec nedotkly. Dokonce nás čekalo i několik milých překvapení, která naplánovala společně s našimi svědky. Byl to opravdu pohádkový den a i naši hosté si nenucenou, přesto perfektní organizaci a zábavu pochvalovali. Ještě jednou ti Marsy touto cestou děkujeme!“ (Kateřina a Petr)

„Naše svatba byla velmi netradiční a celá její organizace proběhla dosti narychlo. Podařilo se nám totiž vyhrát svatbu naživo přímo na svatebním veletrhu ve Fait Gallery v Brně. V podstatě jsme téměř do poslední chvíle nevěděli, jak celá svatba bude probíhat, až v pátek, den před naším velkým dnem D, jsme se přímo na veletrhu setkali se svatebními koordinátorkami Marcelou a Karin. Hned první dojem, který na mě holky udělaly, byl velmi pozitivní. Na první pohled šlo poznat, že je jejich práce baví a všechno dělají s velkým nadšením a elánem. Následná schůzka, během které se vlastně musela vyřešit celá organizace svatby, můj dojem jenom potvrdila a byla jsem velmi potěšena profesionalitou obou koordinátorek. Ochotně odpovídaly na naše všetečné otázky, samy nám poskytly několik cenných rad, a co je nejdůležitější – všechno zajistily přesně podle našich představ. Co se týče samotného svatebního dne – holky nám po celou dobu příprav byly při ruce, Marcela s ženichem, Karin se mnou, a dokonce byly tak ochotné, že díky svojí vzájemné spolupráci zajistily, aby mě ženich před samotným obřadem neviděl – a to je panečku na svatebním veletrhu opravdu záludný úkol 😀 Ačkoliv mají holky každá svoji svatební agenturu, pro nás v ten den pracovaly jako tým a já jsem jim za to opravdu velmi vděčná. S manželem jsme navštívili nemálo svateb a shodli jsme se na tom, že pomoc svatební koordinátorky je opravdu k nezaplacení, a pokud bychom se měli brát znovu, určitě jejích služeb opět využijeme. Takže ještě jednou – děkujeme moc!“ (Marťa a Jirka)

„Nejdřív jsme koordinátorku nechtěli, přišlo nám to zbytečné. Když nám Martin doporučil svou přítelkyni, tak jsme nakonec souhlasili. Od první chvíle jsme věděli, že jsme udělali dobře. I přesto, že jsme se domluvili jen na koordinaci v den svatby, nám Mársy pomohla s přípravou programu, dodavateli a se spoustou věcí nám poradila. V den svatby byla neocenitelnou pomocí. Díky ní jsme si mohli užít náš den na plno a 100% se na ní ve všem spolehnout.“(Mája a Pepča)

 

Chcete mít ze své svatby obdobné dojmy? Stačí vyplnit nezávazně níže uvedený formulář a můžeme na tom začít spolu pracovat 🙂