Karikaturista na svatbu?

Chcete mít pro sebe i své svatebčany netradiční vzpomínky ze svatby?

A plánujete oživení zábavy i nějakou volnější formou? Pak karikaturista je určitě vhodnou volbou. Jedná se o formu zábavy, která je oblíbená nejen mladými, ale ocení ji i starší ročníky. Lidé si budou užívat nejen portrét, který si odnesou domů, ale také chvíli, kdy sedí modelem. To se jim totiž nepovede denně. Nemluvě také o těšení se na to, jak zrovna ta jejich karikatura dopadne.

To, jestli karikaturista bude malovat pouze portréty jednotlivců, skupinek či celé postavy, záleží pouze na vás a vaší domluvě s karikaturistou. Samozřejmě máte-li svatbu o 80 svatebčanech a více, pak je třeba vhodné volit spíše pouze portréty, neboť jsou rychlejší a karikaturista stihne obsloužit více lidí, stejně tak jako člověk nemusí pózovat nijak dlouho. To by totiž některé jedince mohlo odradit. Jelikož je svatba o družení se, o seznámení rodiny či přátel, kteří se ještě neznají, určitě bych ponechala možnost nechat se nakreslit jako skupinka – tedy nezadávat striktní pravidlo “pouze portréty jednotlivců”.

Na jak dlouho si objednat na svatbu karikaturistu? Toto dosti záleží od počtu svatebčanů. Čím více jich je, tím delší dobu ho budete potřebovat, nicméně takové 3 hodiny pro cca 80 svatebčanů by mohly být dostatečné. Doporučuji ale tento časový úsek určitě doplnit do programu, aby s ním svatebčané počítali.

A nezapomeňte, vyhraďte si i čas pro novomanželskou karikaturu – ta bude určitě zajímat každého účastníka svatby. Co asi pan karikaturista zrovna u vás zdůrazní?

Jiné tipy na zábavu na svatbě najdete ZDE.