Reference


“Kdo z vás plánuje svatbu a trošku mi věří, tak tihle dva jsou sázka na bezkonkurenční den a vlastně i noc.

Představuji vám manžele
@marsy.cihlarova a @vjmartincihlar. Není to placená reklama, ani jsme nic neměli zadarmo, jen prostě cítím, že si oba zaslouží, aby o nich ostatní věděli. Dle mého názoru jde totiž o nejsehranější svatební dvojici. Dokonale se doplňují a svatba tak díky nim dostává úplně jiný rozměr.
Takže obrovský dík za skvělou organizaci a následnou koordinaci na @zamekloucen a za perfektně odmoderovaný a hudebně doprovázený den a večer.” (Lucie a Jára)

“Marsy s Martinem byli ten nejlepší tandem, jaký jsme si na svatbu mohli přát. Hrozně jsme ocenili, jak to vše mezi nimi funguje téměř beze slova. Organizace proto celou dobu bezvadně běžela. Marsy pak i tímto chceme hrozně moc poděkovat, jak krásnou svatbu pro nás zorganizovala. Byla u toho s námi od úplného začátku. Marsy pro nás vybrala místo a pak trávila dlouhé hodiny nad organizací, dokud nebylo vše odladěno do úplného detailu. Má obrovský přehled o všech dodavatelích a ke každé položce nám dala na výběr z několika alternativ. Během svatebního dne se pak naplno projevila její zkušenost. Na každou maličkost myslela za nás, starala se o naše pohodlí i pohodlí všech svatebčanů a my se mohli v klidu soustředit na náš den. Všechno proběhlo na jedničku. Bez ní bychom si to nedokázali představit. Díky moc za všechno.” (Kája a Pepa)

“Cihlíci, chtěli bychom vám oběma velmi poděkovat za to, že jste nám byli velkou oporou od příprav až po poslední tanec. Poslední týdny před svatbou pro nás byli kvůli všem okolnostem dost náročné, do posledního okamžiku jsme měli obavy, aby to vše vůbec dopadlo, ale když jste se ve čtvrtek ráno objevili ve dveřích, hned mi spadl kámen ze srdce, takovou důvěru jsme ve vás měli. Náš den byl pro nás dokonalý a velkou radost nám dělá i chvála od našich hostů, kteří se skvěle bavili a svatbu si užili, což je z velké části vaše zásluha. Jsme rádi, že jsme si vás vybrali. Moc vám děkujeme.” (Míša a Artem)

“Vážení a milý, zda si přejete mít nezapomenutelnou svatbu na které nemusíte absolutně nic řešit a jen si vše užívat, doporučuji Marcelku a Martina!! Martin Vás i Vaše hosty provede celým dnem a Marcy se postará, aby bylo vše dokonalé a správně načasované! Mají také k zapůjčení spoustu super dekorací, které oživí nejeden kout, koutek, stůl či dvorek. Duo Cihlíci, rádi bychom vám s Liborem sklonili poklonu!!! Jste úžasní, moc za vše ze srdce děkujeme.” (Nikča a Libor)

“Srdečné poděkování za to, jak krásný svatební den jste nám díky vaší práci, neuvěřitelné píli, smyslu pro detail a energii dokázali vytvořit. Zajistili jste nám nezapomenutelné vzpomínky na nejkrásnější a nejkouzelnější den našich životů. Marcelka měla celý den naprosto ve svých rukou a díky perfektní režii nezapomněla na žádný detail, který předem s námi na našich schůzkách měla fantasticky naplánovaný. Zorganizovala nejen svatebčany, ale především veškeré dodavatele služeb a to ještě před naším dnem a prakticky bez nás. Nemuseli jsme v náš den řešit absolutně nic. Martin naprosto okouzlil nejen nás svým humorem a glosy, které zůstanou v našich rodinách už napořád ale hudba, která nás celý den doprovázela, byla naprosto dle našich představ a přání. Navíc si bravurně a úctyhodně zapamatoval jména našich svatebčanů.
Co víc, než jen prosté děkujeme napsat? Snad jen, LITUJEME, že to nemohlo trvat déle.” (Verča a Marek)

“Marsy s Martinem jsou tým, který na svatbě určitě chcete mít. I několik týdnů po svatbě nám ji lidé velmi chválí a zastavují se nad tím, že se téměř na všech fotografiích všichni smějí. Během příprav nás nezachvátila panika ani stres, samotný svatební den byl skvěle zorganizovaný a vše proběhlo hladce.
Přestože jsme nestihli vyrobit a zařídit veškerou svatební zábavu, a k tomu téměř celý den pršelo, vůbec nikdo se ani chvilku nenudil. Z programu vše navazovalo jedno na druhé, časově se aktivity během dne volily podle nálady hostů. My si jen užívali krásné okamžiky svatby, bavili se a vůbec o nic se nestarali. A to hlavně proto, že jsme věděli, že máme za zády profesionály, kteří ví, co dělají a my si to budeme moci 100% užít. Dokázali skvěle zapadnout a bavit se s hosty a my tak měli pocit, že jsou součástí celé naší party.
Svatba má být jedním z nejkrásnějších dnů v životě a my vám moc děkujeme za to, že díky vám skutečně takový byl. ” (Domča a Martin)

“Dobrou svatbu dělá dobré jídlo a dobrá zábava. O hladký průběh a skvělou zábavu se nám Marcela s Martinem dokonale postarali. Náš svatební den jsme si mohli naplno užít, protože Marcela vše zařídila. Poradila si naprosto se vším od počasí až po oddávající v karanténě. Díky bezchybné koordinaci byl náš svatební den bezstarostný a proběhl bez jediného problému. Spoustu našich hostů si pochvalovalo hladký průběh svatby bez zbytečných prostojů. Jsme moc rádi, že jsme Marcelku a Martina mohli na svatbě mít, bylo to skvělé rozhodnutí.” (Klára a Míra)

“Marcelu s Martinem doporučujeme všema deseti všem, kteří se v den svatby nechtějí o nic starat a svatbu si na 200% užít 🙂 Při přípravách nám se vším poradili a v den svatby díky nim vše proběhlo hladce a byla legrace. Je to sehrané duo a se svatbama mají spoustu zkušeností… Marcy je mistr v organizování a koordinaci a Martin zase super moderátor a DJ, který je sympatický jak kamarádům, tak rodičům 🙂 všichni jsme si svatbu užili a to i díky vám! Děkujeme!” (Darja a Píno)

“Duo Cihlářů, byla nejlepší volba, bez kterých bych si nedokázala představit náš svatební den. Marcelce, děkujeme za skvělou organizaci svatebního dne. Já jako nevěsta jsem se nemusela naprosto nic řešit. Martin je profík, který skvěle odmoderoval celý svatební den, zajistitl hudbu k obřadu, obědu i tanci. Skvěle odmoderoval svatební hry a uměl to pořádně rozjet. Ještě jednou velké DÍKY!” (Kristýna a Petr)

“Marcelka je jeden z hlavních důvodů, proč naše svatba byla dokonalá a přesně podle našich představ. Nejen že se mnou trpělivě prošla veškeré přípravy a zkontrolovala, že jsem an nic nezapomněla, ale hlavně byla v náš velký den na místě všem k dispozici (hostům a dodavatelům) a my se mohli věnovat sami sobě a svatebčanům. I když svatební koordinátorka není malou položkou v rozpočtu, byly to jedny z nejlépe investovaných peněz. Zároveň jsme díky jejím doporučením ušetřili jinde, protože dokázala poradit, jestli je cenová nabídka rozumná a nebo přímo doporučit spolehlivého dodavatele (třeba DJ a moderátora Martina).” (Kateřina a Michal)

“Pokud chcete aby váš svatební den byl podle vašich představ, Mercelka je právě tou kterou hledáte. Díky jejímu profesionálnímu přístupu a organizačním schopnostem máte jistotu, že se váš svatební den stane pohádkovým a bezstarostným.Tímto chceme s manželem poděkovat za tvou práci a skvělé nápady a všem novomanželům přejeme aby jim v jejich svatební den dopomáhal profesionál jakým je Marcelka.” (Marie a Vašek)

“Marcelko a Martine, mockrát ze srdce děkujeme za to, ze jste byli součástí našeho jedinečného nezapomenutelného svatebního dne! Bez vás by naše zážitky a pocity z cele svatby byly poloviční!!! Jste skvělý tým jak pracovně, tak jako manžele🌸💝a asi nám budete i chybět😉taky vám přejeme ať jste ve vaši nove roli…tatínek a maminka šťastní a Majda vám přináší do života jen smích a dobrou náladu👧🏼Bylo to s vámi supeeeeer” (Eliška a Marek)

“Oslovit Marcelu a Martina bylo nase nejlepsi svatebni rozhodnuti. Zpetne musime konstatovat, ze jejich pomoc je opravdu k nezaplaceni. Marcela mela celou logistiku a organizaci od zacatku do konce pevne v rukou, my nemuseli vubec nic resit. Martin se postara nejen o hudbu, ale jako moderator provede svatebcany celym dnem a to se spravnou davkou humoru a zabavy. Bez nich by nase svatba urcite neprobehla v takove pohode a i diky nim to byl pro nas nejhezci den. Uprimne moc dekujeme!” (Martina a Honza)

“Dlouho jsem přemýšlela zda vůbec svatební koordinátorku potřebuji. Když mi můj dnes již manžel řekl že má jednu kamarádku která tuhle práci dělá řekla jsem tak se s ní zkusíme sejít. Marcela mi okamžitě strašně sedla, se vším byla neuvěřitelně nápomocná, bylo vidět že své práci moc rozumí. Svatební den si bez ní vůbec nedovedu představit do dneška sklízíme chválu za to jak všechno úžasně navazovalo. Moc děkujeme za doporučené svatební hry které odmoderoval Marcelin dnes již manžel a náš svatební DJ Martin Cihlář, všechny co doporučila se hostům strašně moc líbilo. Díky ní jsem si svůj den užila a věděla jsem že je o vše postaráno.” (Helena a Filip)

Marcelku mi snesl anděl z nebe. Od první chvíle jejího příjezdu ze mě spadl veškerý stres. Ujala se organizace a zajistila, aby vše klaplo na výbornou. Je to profesionálka, která nejen že od první schůzky vše perfektně naplánuje a koordinuje, ale postará se o vás do poslední chvíle a zajímá se o vaši pohodu. Za její ochotu a starost jí budu vždy moc vděčná. Oba dva i s Martinem jsou výborní a svou práci odvádí na jedničku. Společně ale tvoří pár, který chcete mít na své svatbě, protože právě díky nim to bude den, na který budete vzpomínat s lehkostí, úžasem a úsměvem na rtech.Tento úžasný pár proměnil naši svatbu ve chvíle plné zábavy, smíchu a nezapomenutelných okamžiků. Dokázali pobavit 70 lidí všech věkových kategorií a to do brzkých ranních hodin(Lucie a Aleš)

Marcelka byla koordinátorkou našeho samotného svatebního dne pro více než 100 hostů a byla naprosto úchvatná! Je nejen neuvěřitelně profesionální a poctivá, ale zároveň úžasně empatická, vtipná, příjemná a lidská. Před svatbou nám pomohla vymyslet svatební program, dala nám spoustu praktických rad, nadhodila hodně důležitých témat, která jsme si předtím sami vůbec neuvědomili, věnovala nám hrozně moc času a díky její ochotě a preciznosti jsme ani na chvilku nepochybovali, že má všechno pevně ve svých rukou a že to prostě zvládnem. Před svatbou se spojila a domluvila se všemi dodavateli, a naprosto perfektně si je zkoordinovala. V samotný svatební den pak byla vždy tam, kde měla být. Díky její přítomnosti jsme nemuseli řešit absolutně nic a mohli jsme si celý den skvěle užít. Vše dirigovala podle plánu, ale zároveň díky své empatii netlačila na pilu a přesně věděla, kdy dát věcem volný průběh, protože skvěle vycítila naše tempo. Upřímně jsem původně koordinátorku na svatbu nechtěla, protože jsem to považovala za zbytečné gesto a předpokládala, že všechno zvládneme sami. Teď děkujeme každý den za to, že jsme Marcelku měli před svatbou i během svatby k dispozici, protože si jen těžko dokážu představit, že bychom to zvládli bez ní.(Terka a Matthijs)

Marcelko, moc jsem si svatbu užil a chtěl jsem aby i vy s Martinem v míře, které to šlo. Oceňuji absolutní profesionalitu která je vzešlá ze zkušeností a praxe. To je to, co se jiní nemají kde naučit. Sehranost s DJ Martinem Cihlářem je to, co Vás řadí na absolutní špičku. Jsem šťastný a strašně spokojený že jste nám udělali svatbu. Complimenti a Grazie” (Aneta a Radek)

“Naši svatbu jsme plánovali zhruba půl roku a pouhé 2 měsíce před termínem našeho dne D jsme naprostou náhodou a neplánovaně narazili na Mársy a jsme za to neskutečně vděční. Mársy je úžasná, naprosto profesionální, spolehlivá a velmi pečlivá. K tomu všemu umí díky svým zkušenostem v lecčems poradit. Už si neumím svatbu bez koordinátorky vůbec představit. Navíc se svým partnerem Martinem Cihlářem, který nám celý den hrál a moderoval, jsou bezvadná dvojka. Jen tak dál! My byli moc spokojeni a rozhodně doporučujeme.” (Verča a Honza)

“Tým Martina s Marcy, která nám dělala koordinaci, je perfektní a všem je můžeme jen a jen doporučit. 🙂 Zejména pomoci v nečekaných situacích, kterých je určitě na každé svatbě dost, si nejvíce vážíme!” (Rali a Petr)

“Již brzy po začátku plánování naší svatby jsme zjistili, že abychom si svatbu pořádně užili, bude třeba, aby nám s organizací někdo pomohl. Jelikož jsme věděli, že naše kamarádka Marcela má bohaté zkušenosti s organizováním nejen svateb, ale i dalších akcí, nemuseli jsme dlouho hledat. Postupně jsme procházeli naše představy, které ona pak dovedla k dokonalosti a hlavně zrealizovala. Převzala kompletní koordinaci našeho dne, takže jsme se nemuseli starat o nic jiného než o nás dva a strávení krásného dne s našimi hosty. Byli jsme samozřejmě připravení na to, že se nejspíš ne všechno povede, ale díky Marcele a její dokonalé spolupráci s naším DJ Martinem Cihlářem byl opak pravdou. Podle nás klaplo všechno do puntíku a ačkoliv prý nějaké komplikace byly, nás se vůbec nedotkly. Dokonce nás čekalo i několik milých překvapení, která naplánovala společně s našimi svědky. Byl to opravdu pohádkový den a i naši hosté si nenucenou, přesto perfektní organizaci a zábavu pochvalovali. Ještě jednou ti Marsy touto cestou děkujeme!” (Kateřina a Petr)

“Naše svatba byla velmi netradiční a celá její organizace proběhla dosti narychlo. Podařilo se nám totiž vyhrát svatbu naživo přímo na svatebním veletrhu ve Fait Gallery v Brně. V podstatě jsme téměř do poslední chvíle nevěděli, jak celá svatba bude probíhat, až v pátek, den před naším velkým dnem D, jsme se přímo na veletrhu setkali se svatebními koordinátorkami Marcelou a Karin. Hned první dojem, který na mě holky udělaly, byl velmi pozitivní. Na první pohled šlo poznat, že je jejich práce baví a všechno dělají s velkým nadšením a elánem. Následná schůzka, během které se vlastně musela vyřešit celá organizace svatby, můj dojem jenom potvrdila a byla jsem velmi potěšena profesionalitou obou koordinátorek. Ochotně odpovídaly na naše všetečné otázky, samy nám poskytly několik cenných rad, a co je nejdůležitější – všechno zajistily přesně podle našich představ. Co se týče samotného svatebního dne – holky nám po celou dobu příprav byly při ruce, Marcela s ženichem, Karin se mnou, a dokonce byly tak ochotné, že díky svojí vzájemné spolupráci zajistily, aby mě ženich před samotným obřadem neviděl – a to je panečku na svatebním veletrhu opravdu záludný úkol 😀 Ačkoliv mají holky každá svoji svatební agenturu, pro nás v ten den pracovaly jako tým a já jsem jim za to opravdu velmi vděčná. S manželem jsme navštívili nemálo svateb a shodli jsme se na tom, že pomoc svatební koordinátorky je opravdu k nezaplacení, a pokud bychom se měli brát znovu, určitě jejích služeb opět využijeme. Takže ještě jednou – děkujeme moc!” (Marťa a Jirka)

“Nejdřív jsme koordinátorku nechtěli, přišlo nám to zbytečné. Když nám Martin doporučil svou přítelkyni, tak jsme nakonec souhlasili. Od první chvíle jsme věděli, že jsme udělali dobře. I přesto, že jsme se domluvili jen na koordinaci v den svatby, nám Mársy pomohla s přípravou programu, dodavateli a se spoustou věcí nám poradila. V den svatby byla neocenitelnou pomocí. Díky ní jsme si mohli užít náš den na plno a 100% se na ní ve všem spolehnout.”(Mája a Pepča)

Chcete mít ze své svatby obdobné dojmy? Stačí vyplnit nezávazně níže uvedený formulář a můžeme na tom začít spolu pracovat 🙂