Rozhovor se mnou v největším svatebním magazínu Marriage Guide

Měla jsem tu čest stát se jako svatební koordinátorka garantem kategorie svatebních darů v největším českém svatebním magazínu Marriage guide. Do letošního výročního 20. čísla jsem napsala krátký (ale snad i výstižný) článek o tom, jaké jsou aktuálně trendy ve svatebních darech. Pokud někdo touží po penězích, jak si o ně má říci. Také jsem se krátce zdržela u toho, jak je možné peníze předat jinak, než jednoduše vložené v obálce. Samozřejmě na přetřeš přišly i seznamy svatebních darů a doporučené portály. V neposlední řadě jsem se zmínila také o ostatních darech, které se na svatbách vyskytují – ty, co si mezi sebou dávají novomanželé či dary od novomanželů pro svědky nebo rodiče.

Co jiného naleznete ve výročním vydání svatebního magazínu Marriage guide?

Marriage guide je rozdělen do 11 sekcí přesně podle toho, jak plánujete svatbu – místo, šaty, prstýnky, zábava,.. Tudíž pokaždé nalistujete tu sekci, kterou zrovna potřebujete řešit. Každou sekci otevírá jeden z garantů – módní návrhářka Sandra Mark, šéfkuchař Marek Raditsch, fotograf Petr Pělucha a další.. Ti hovoří o trendech na svatební sezónu 2019. Poté naleznete v každé sekci několik odborných článků – jak vybrat svatební šaty dle typů postavy, jaký zvolit materiál snubních prstenů, jaký účes se hodí ke střihu Vašich svatebních šatů atp. V neposlední řadě najdete také v magazínu několik fotoeditorialů a také tzv. reálné svatby, což jsou články psané nevěstami, které měly svatbu v loňském roce. Ty popisují svoji svatbu stejně tak jako zmiňují, co se jim na ní nejvíce povedlo a líbilo, ale také uvádí, co by příště udělaly jinak.

Navíc jako dárek je k letošnímu výročnímu vydání malý praktický svatební diář vhodný do kabelky jakékoliv velikosti, na kterém jsem se také podílela. I když je totiž malý, najdete v něm vše podstatné.

Pokud byste si rádi magazín zakoupili, dá se jednoduše objednat ZDE. Cena je 129 Kč včetně poštovného po celé České republice. A nezapomeňte, dárek zdarma je svatební diář!