Tématická svatba – cestování

Máte nějaké záliby a koníčky, které byste rádi promítli do své veselky a udělali ji tzv. tématickou?

Mezi novomanžele, kteří si chtějí užít svůj den D po svém se vším všudy patří i Michal s Katkou, kteří jsou milovníky cestování. A právě proto se kolem cestování točila celá jejich svatba. Do všeho čeho se cestování dá promítnout? Inspirujte se na fotografiích!

Celá tématiky svatby začala už pozvánkami – Každá z nich byla palubním lístkem na jméno. Po příchodu nasvatbu obdržel každý svůj svatební pas. V tom se dozvěděli svatebčané kromě informací o hlavních cestujících (novomanželích) také itinerář letu či nabídku občerstvení na palubě. Na společnou cestu životem novomanžele provázely papírové vlaštovky symbolizující letadla, kterými létali během svého vztahu po světě. Ty se objevily také ve výzdobě na candy baru.

   

Létání po světě bylo znatelné také v zasedacím pořádku, kdy stoly byly pojmenovány po navštívených kontinentech a dozdobeny fotografiemi novomanželů z cest po těchto kontinentech. Také kniha hostů byla mapou světa, kde si každý mohl vybrat zemi, na kterou se podepíše. V neposlední řadě byl také tématicky vyřešen stůl na dary – jakožto zavazadlový pás, kam mohli svatebčané vše odkládat (klidně i cennosti) 🙂

A jaké téma je to Vaše?